Cześć 🙂

Nazywam się Daniel i urodziłem się w czasach, kiedy to na amerykańskich listach przebojów królował zespół Mr. Mister z piosenką „Kyrie” . Podobno moim odpowiednikiem psychologicznym jest wynalazca. Może dlatego pracuję jako inżynier w branży samochodowej. Od 2017 roku aktywnie inwestuję w nieruchomości. Stworzyłem to miejsce by dzielić się wiedzą, którą sam ciągle zdobywam oraz doświadczeniem na rynku nieruchomości. Jestem początkującym inwestorem i bardzo wiele dobrego wynoszę z samego tworzenia treści dla Ciebie. Od samego początku postawiłem na transparentność i będę zamieszczał tutaj konkretne case study z moich inwestycji. Zapytasz pewnie skąd mam pieniądze na inwestowanie ? Otóż, wszystko to efekt pracy na etacie i życia poniżej swoich możliwości finansowych. Dostaję tu bardzo duże wsparcie mojej żony Kasi (dziękuję Ci kochana za to że jesteś przy mnie). Staramy się z optymizmem patrzeć w przyszłość i planować z wyprzedzeniem nasze wydatki. O mnie już wiesz co nieco 🙂 teraz trochę o blogu.

FlipDesign.pl pomaga początkującym i profesjonalnym inwestorom w nieruchomości ulepszać procesy inwestowania i uzyskiwać większe zwroty z zainwestowanych pieniędzy.

Znajdziesz tutaj mnóstwo informacji na tematy związane z inwestowaniem w nieruchomości. Zagadnienie to interesuje mnie od dawna i stworzyłem tego bloga by dzielić się nie tylko teoretyczną wiedzą na temat inwestowania, ale też pokazywać jak to wygląda od strony praktycznej. Przedstawiam rozwiązania typowych problemów na jakie napotykam codziennie inwestując w nieruchomości. Fachowe analizy i porady ekspertów, pozwolą Ci poszerzyć swoją wiedzę potrzebną do tego by skutecznie inwestować i stać się rentierem. Jestem fanem nowych technologi i mieszania starego sprawdzonego podejścia ze świeżym spojrzeniem na dany temat. Uważam, że takie podejście daje najlepsze rezultaty.

Mój cel jest prosty. Chciałbym dojść do 15 000 zł pasywnego przychodu miesięcznie. Póki co jedynym przychodem jaki posiadam jest przychód z mojej pracy na etacie. Dowiesz się tutaj jak rozpoczęła się moja przygoda i na jakim etapie jestem obecnie. Moja pasja do inwestowania zaczęła się od czytania książek i gromadzenia wiedzy teoretycznej. To jednak nie jest koniec mojej nauki. Uważam, że kluczem do sprawnego inwestowania jest ciągły rozwój i ulepszanie swoich umiejętności oraz dbanie o swój zespół ludzi. Inwestycje to sport zespołowy i bez zebrania odpowiedniej drużyny ciężko poradzić sobie na tym rynku.

Czytaj, słuchaj i wyciągaj wnioski. Życie to niezwykła podróż, a inwestowanie w nieruchomości to fantastyczna przygoda.

 

Powodzenia!